Politické nuly co si hrají na veliké číslo

Zaměstnanci jsou v konzumní kultuře jenom tržní zboží a pokud o nekvalitní zboží není už zájem, tak se produkce omezuje nebo zastavuje. Nic nového pod sluncem, pokud predátoři mají nedostatek potravy, tak se jejich množství automaticky zmenšuje, vše je příčina a následek jak praví kauzalita, není zde nezaměstnanost, ale je zde nadbytek nekvalitních zaměstnanců, které nikdo nechce zaměstnat, protože se mu takový zaměstnanec nevyplatí.

Je to podobné sportu, kde je většinou rozdělení podle kvality na ligy, podobné je to i ve škole, proč by zde nemohlo být pro každého člověka od 7 let do 70 let, roční vysvědčení, kde by se uvedli známky jeho kvality tak jako je to běžné ve škole, lidi by globálně každý rok chodili do nemocnice a školy, zde by jim vystavili digitální vysvědčení, které by se povinně zveřejnilo na internetu.

Tak bychom se mohli podívat jaké známky má; král, celebrita, milionář, prezident, ředitel, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, prodavač, dělník, důchodce, invalida, atd. Při politických volbách bychom se podívali na kandidáty a jejich vysvědčení, a nejspíše bychom k volbám už nešli, protože na kandidátkách jsou dneska jenom lidi se špatným známkováním, a o takové lidi voliči nestojí, zablokovalo by se to, aby mohl někdo zvolit sám sebe. To by vedlo k velikým změnám u politiky a ekonomiky, protože by z politiky a ekonomiky odešli ubohé nuly, co si mediálně hrají na veliké číslo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..