Když poslouchám politiky slyším neustále jenom ubohé politické fráze, které opakují stále dokola jako by jim někdo přeprogramoval agresivně jejich mozek v nějaké fanatické sektě. Politika je tedy logicky ve své podstatě jenom fanatickou sektou, která se nijak neliší od náboženských sekt, jakými jsou třeba; Hare Kršna, Svědci Jehovovi, Mormoni atd.

Sekta to je ideologický virus, který se snaží parazitovat na společnosti, sekty totiž neprodukují svojí prací žádné hodnoty, podle toho je vždy snadno poznáte, to, co svojí prací produkuje objektivní hodnoty, to nepoužívá ubohé fráze a lidi zde mluví přirozeně a lidově. Lidi používají ubohé fráze, aby si zjednodušili vyjadřování svých myšlenek, když se ovšem někoho optáte na význam slova ve frázi tak zjistíte, že význam slova oni neznají!

Dneska se třeba často používá fráze „demokratická sociální politika“, jde zde jenom o ubohou politickou lež, protože pravdou zde je že politikům jde jenom o to, aby parazitovali na pracujících. Jaká je vlastně současná politika? Jde zde vždy o „centrální byrokratickou politiku“ jenže objektivní pravda je v politice přísně zakázaná, protože zde jde vždy jenom o to, lhát a krást ve velkém!

Politické fráze jsou jako krásný vzhled masožravé květiny, který láká vůní naivní lidský hmyz, aby jej mohla politická květina ekonomicky zabít a mít se zde velmi dobře. Zakrátko zde budou volby prezidenta a budete slyšet zase mnoho ubohých politických frází, je na vás, jestli se zase necháte ekonomicky zabít, od veliké masožravé lidské sobecké květiny, které jde jenom o to, jak požírat peníze pracujících a mít se zde božsky.