Přeskočit na obsah

Politici potřebují léky na hlavu

Z díla poznáme to jestli je člověk normální a pokud dílo politiků ukazuje to že politici nejsou normální tak logicky politici potřebují léky na hlavu, většina politiků je proto závislá na lécích na hlavu nebo na slivovici a cigaretách, někteří chodí pravidelně k psychologovi nebo jinému specialistovi, co léčí nemocné hlavy politiků. Politika je mediální divadlo ve kterém si politici hrají na svaté spasitele lidstva pomocí zákonů a předpisů jde zde o spasitelský komplex který je následkem psychických problémů v dětství.

Společnost je v krizi už od té doby co existují války o teritoria a bohatství, s tím nejde nic udělat, jako jediné možné řešení se jeví nahradit lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde lidi tak nepotřebujeme už ani politiku a náboženství. Jakékoli snahy o to změnit lidi pomocí svaté morálky, nebo změnit společnost pomocí populistické ideologie, jsou naivní a marné, protože z oblečené opice nikdo neudělá autonomního robota který nelže a nekrade.

Je třeba konečně pochopit to, že vše zde jsou nádoby ve kterých probíhají procesy, lidské tělo je nádoba ve které probíhají chemické a psychické procesy, internet je nádoba ve které probíhají informační procesy, školy jsou nádoba ve které probíhají procesy učení atd. výměna lidí za roboty je evoluční výměna starých nádob za nové nádoby, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment ve kterém se nahrazuje; staré za nové, chybné za správné, nekvalitní za kvalitní atd. 

Stroje za nás pracují, programy za nás myslí atd. vše je o nahrazování a kopírování, zázraky zde může dokázat jenom evoluce protože na to má čas a zdroje, člověk je zde jenom loutkou kterou mnohé snadno ovládá, nebude to už trvat evolučně dlouho a stát místo lidí bude zaměstnávat jenom autonomní roboty a umělou inteligenci tím logicky skončí; politika, byrokracie, sekty, náboženství, filosofie, umění, sport, drogy, prostituce, vandalismus, extrémismus, populismus, dogmatismus atd.

Štítky: