Politici nevypínejte ekonomiku

Minulost naší civilizace je spojená s tím, že elity, co vládli vypínali násilím ekonomiku a následkem bylo zhroucení civilizace, je to obyčejná sabotáž a ten kdo vypnul násilím ekonomiku by měl být eliminován bez milosti a soucitu! V současnosti politici vypínají ekonomiku díky pandemii, přitom na pandemii umírají jenom ubožáci s nulovou hodnotou.

Zde se jasně ukazuje to, že nám vládnou blázni, které bychom měli zavřít do blázince, vypnout ekonomiku je jako si podříznout větev na které sedíte, význam ekonomiky je mnohem větší, než si politici uvědomují, všechny zániky kultur a civilizací byli způsobené násilným vypnutím ekonomiky těmi co vládli.

Tak jako je na řízení auta potřeba průkaz tak je třeba i zavést průkaz na řízení společnosti, tento průkaz by měl jenom roční platnost a tím by se z politiky eliminovali amatéři kteří způsobují společnosti veliké škody, vše je zde o kontrole, jakmile zde není nad něčím optimální kontrola tak následkem jsou problémy! Je třeba konečně vyčistit stát od hlupáků co dělají hlouposti, stát nemůže být sociálním ústavem pro staré idioty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *