Politici jsou ekonomicky negramotní

Problém politiky je v tom že se politici starají o cizí a z cizího krev neteče! Jak došlo evolučně k tomu, že jsme se začali starat o cizí? Starat se o cizí je výhodné, protože na cizím lze snadno parazitovat, na vlastním nejde parazitovat! Války v nahotě odhalují egoistické bezcitné parazitování na tom, co je nám cizí, pro politiky je mnoho miliónů zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce jenom statistika.

Pokud ale zemře král nebo prezident tak je to najednou národní katastrofa a státní smutek se vyhlašuje! Od narození na nás působí; propaganda, reklama, cenzura atd. jsem tak psychicky naprogramováni k tomu abychom byli pitomé ovce se kterými si mohou chytří pastýři dělat co jim vyhovuje a jakýkoli náš odpor je naivní a marný, protože pastýři mají k dispozici; armádu, policii, soudy, vězení, blázince, byrokracii, školství, média atd. není zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus atd.

Je zde všude mnoho tisíciletí jenom pokrytecký egoismus! Vše je zde jenom divadlo, ve kterém pastýři jsou na jevišti a ovce jsou v hledišti, mění se; kostýmy, hry, kulisy, herci atd. nikdy se ale nemění to, že ovce jsou v hledišti a pastýři jsou na jevišti! Tak jako zanikla víra v boha tak brzo zanikne i víra v zázraky po politických volbách, už zde nebude politické divadlo a místo tohoto divadla zde bude virtuální globální realita ve které bude každý hercem i divákem a jenom z díla se pozná objektivní hodnota tvůrce! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *