Pokusné myši testují Windows 11

Pro děti je Tom a Jerry klasikou založenou na chytré myši a hloupém kocouru. Život je o neustálých konfliktech mezi mocnými a bezmocnými. Podívejme se třeba na počasí, které je velmi mocné, a tak zde jsou; záplavy, sucha, uragány, tornáda, kroupy, zima, horko atd. nám nezbývá než se přizpůsobit.

Tak jako je mocné počasí tak jsou mocní i ti co zde mají moc a stávají se z nich diktátoři a následkem jsou konflikty a války. Pandemie v nahotě nám odhalila to, že ti, co mají velikou moc nad námi si neumí poradit s něčím na co nejsou připravení, neustále tak něco zakazují a potom svoje zákazy ruší, z lidí se tak stávají jenom pokusné myši.

V současnosti je zde testovací verze Windows 11 a tak se stávají z uživatelů Windows pokusné myši, přichází doba udělej si to sám, sestavujeme si doma sami z dílů počítače a sami do nich instalujeme operační systémy, programy, informace atd. Podívejme se na školství zde jsou studenti neustále testováni a musí psát diplomové práce, které stejně nikdo nebude nikdy číst, někde je chyba v tomto Matrixu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *