Pokud tedy hledáte dobrou práci, ptejte se nejprve na to, jak bude práce zaplacená

Naše inteligence umí rozlišit dobré od špatného, z dobré práce je nám dobře a ze špatné práce je nám špatně, dobrá práce je i dobře zaplacená, pokud tedy hledáte dobrou práci, ptejte se nejprve na to, jak bude práce zaplacená, zde narazíte většinou na neochotu zaměstnavatele, vás objektivně informovat, jak bude vaše práce zaplacená. Obrazně si představte pyramidu, na vrcholu pyramidy je dobrá čistá práce pro malou elitní skupinu profesionálních parazitů (král, papež, guru, prezident, ministr, ředitel, podnikatel, celebrita, milionář, mafián), a dole v základech pyramidy, je jenom špatná špinavá fyzická práce za špatnou mzdu.

Věda a technika mění ekonomiku a politiku tím že ubývá práce, na dveře už klepou inteligentní autonomní roboti, co milují práci a tak najednou práce za mzdu globálně rychle všude zmizí, nebude práce dobrá ani špatná, když nebude práce, nebudou mít lidi peníze, bez peněz není možné v civilizaci existovat, a tak lidi odejdou z konzumní civilizace, do míst kde není civilizace, a zde většina lidí rychle zemře hlady, nebo jiným způsobem. Nejprve zmizela práce v zemědělství, potom zmizela práce ve stavebnictví a těžkém průmyslu, většina lidí dneska pracuje v; dopravě, obchodě, službách, organizacích, lehkém průmyslu, atd. jenže i zde začne rychle práce mizet, vše jde automatizovat a naprogramovat! Přichází virtuální globální realita s umělou inteligencí.

Pomocí virtuální reality, budete moci vykonávat jakoukoli složitou specializaci za několik minut, a tím jsou specialisti s vysokou školou na odstřel, sami si vše opravíte a vyrobíte! Právě probíhá nenápadný globální sběr informací a programů pro GVKB umělou inteligenci, jakmile bude sběr ukončen, tak bude i ukončena vaše možnost existence v GVKB civilizaci.