Pokud nevíš tak chybuješ

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jako jsme oblékli tělo, tak jsme oblékli i duši, žijeme ve světě obalů, z lidí se stali jenom levné konzervy a otvírákem na tyto konzervy jsou peníze, proto dialog nefunguje, láska a pravda je jenom za peníze. Abychom mohli něco prodat, musíme to na povrchu upravit a zakonzervovat, vše je o toužení po úspěchu, konkurence je všude tam kde je zisk, pokud je zde z něčeho malý zisk, musíme to okamžitě řešit, než bude pozdě.

Mnoho jsem se otázkou malého zisku zaobíral, protože je to v současnosti prioritní téma, vysvětlení je prosté, jde o chyby v systému, vše je zde jenom program složený z dat a informací, obrazně jde o mapy, které nám umožňují dosáhnout úspěchu, a v těchto mapách jsou chyby. Rád fotografuji a dospěl jsem k závěru, že úspěšný fotograf nechybuje, a tak si správně vybere fotoaparát, správně jej nastaví při focení, na správném místě, ve správný čas, potom fotky v počítači správně upraví, a prodá se ziskem.

Zisk je zde za to že víš, a tak nechybuješ, pokud nevíš tak chybuješ, nikdo nemůže vědět všechno, a tak vznikla specializace nejprve u rostlin a potom u zvířat a hmyzu. Jde zde zjednodušeně o vytvoření a nastavení, vytváříme takto obrazně zámky a klíče, muž je klíč a žena je zámek, díky spojení je zde úspěch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *