Drogy stvořili člověka, nestvořil nás žádný Bůh, ale vznikli jsme zde díky drogám a drogy jsou naším bohem kterému sloužíme. Čím vyspělejší je zde jedinec nebo společnost, tím větší je zde i závislost na drogách, elita to jsou obchodníci s drogami, oni drogy draho prodávají těm, co jsou na nich závislí, a tak z nich dělají ubohé otroky drogy. Dejte národu drogy a budete si moci s národem dělat co vás napadne, o tom je naše kulturní civilizace už mnoho tisíciletí, staré drogy jsou jenom nahrazovány novými drogami, ale závislost na drogách je zde neustále. Nejhorší je srážka s blbcem a každý blbec je silně závislý na drogách a drogy z něj udělaly blbce, se kterým se musí ostatní bohužel srážet.

Každá droga vytvoří závislost na iluzích a donutí člověka, aby se stal závislým na iluzích, které droga vytváří, je to pekelný očistec, ze kterého narkoman nedokáže uniknout. Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho, že drogy mohou z člověka učinit dokonalého blbce, neomezená moc nad lidmi je ta nejsilnější droga, která v diktátorech vytváří iluzi toho, že je diktátor Bůh. Pokud nemá narkoman drogu nastupuje agresivita, pomocí které se snaží narkoman drogu agresivně získat, a tak je zde; byrokracie, policie, soudy, vězení, armáda, náboženství, sekty, politika, mafie, fanatismus, terorismus, kriminalita, znásilnění, vydírání, mučení, lež, krádež atd.

Nikdo se neptá toho, kdo má drogy, jak je on získal, ale každý se jej ptá, jestli mu drogy neprodá, nebo je nevymění za něco hodnotného. Zdroje a servis, to je v současnosti klasická droga, na které je každý existenčně závislý, pokud nemáme zdroje a servis, máme silné deprese a jsme agresivní, abychom zde získali zdroje a servis, víme že nám drogy škodí, ale nevíme, jak žít zde bez drog? Hodně pracuj, abys mohl zde mít hodně drog, o tom je konzumní ubohá současnost, tam kde je příležitost snadno získávat drogy, tam jí i narkoman logicky využije, a tak je zde drogová pyramida, kde na vrcholu v ráji jsou ti, co mají drogy a dole v očistci jsou ti co drogy nemají, a tak otrocky za malou almužnu musí sloužit těm co drogy zde mají.

Peníze a vlastnictví jsou droga, která škodí našemu duševnímu zdraví, spíše by ale prošel velbloud uchem jehly, než by zde ubozí lakomí narkomani opustili svoje drogy a žili zde bez drog. Státy nemají už silné drogy pro obyčejný pracující lid, a tak začínají škrtat příděly silných drog kde se dá, narkomani vycházejí do ulic demonstrovat a požadují, aby vláda odstoupila, když nedokáže narkomanům zajistit silné drogy, na kterých jsou narkomani silně závislý. Národy nemají drogy díky globalizaci, kdy se globalizace snaží ekonomicky agresivně zlikvidovat mocné národy, aby se celý svět stal jedním národem, kde bude jeden; jazyk, politika, měna, náboženství, prezident, zákon, systém atd.

Poskytovat drogy centrálně celému světu to je veliký obchod, spojený s velikou neomezenou mocí, kdy nebude problém postavit konečně všude na světě vyhlazovací tábory pro nekvalitní narkomany, ze kterých už globální elita nemá žádný zisk. Fašismus zakrátko nahradí ubohý Kapitalismus, bude zde jeden světový svatý mocný Vůdce, který bude mít neomezené pravomoci a bude moci zlikvidovat veliké množství narkomanů, kdekoli na světě bez udání jakéhokoli důvodu. Svět se promění ve veliký vyhlazovací tábor, ve kterém život ubohého narkomana nebude mít žádnou hodnotu, všichni budou jíst zde granulovanou potravu ve které budou už silné drogy, aby narkomani byli spokojení, když kvalita narkomana poklesne pod normu, bude nekvalitní narkoman recyklován na potravinové granule, do kterých se přidají silné drogy.