Pokud něco získáte tak tím i něco ztratíte

Z pekla štěstí má ten kdo slouží peklu jako neznaboh a ten kdo slouží pokorně ráji ten má zase z ráje štěstí, vše je zde o tom že jsme vznikli proto abychom sloužili nějaké organizaci, peklo i ráj to jsou organizace mezi kterými je veliká vzdálenost a veliká konkurence, nikdo z lidí nemůže sloužit současně peklu i ráji každý si musí vybrat mezi peklem a rájem, statisticky si většina lidí vybere sloužení peklu a je vzácnou výjimkou ten co slouží ráji.

Z díla jistě poznáme to, jestli sloužíme peklu nebo ráji, proč většina lidí na světě slouží peklu? Peklo nabízí těm, co mu slouží snadný život, naopak ráj nabízí těžký život, jenže ten, kdo má díky peklu snadný život jako; král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, milionář atd. ten se zde stává loutkou kterou snadno ovládá peklo, vše je obchod, pokud něco získáte tak tím i něco ztratíte. Peklo a ráj není po smrti to je jenom pohádka, ve skutečnosti je peklo a ráj otázkou toho, jestli máme svědomí nebo jej nemáme, ten, kdo má čisté svědomí, jistě slouží ráji, a ten kdo nemá čisté svědomí ten slouží peklu.

Komu není rady tomu není pomoci, jakmile dáme konečně lidem do hlavy čipy tak už nebude problém s tím, že lidi mají špinavé svědomí, a tak slouží peklu, proto aby měli z pekla štěstí. Nová doba nám přináší nové řešení starých problémů, díky inteligentním kontrolním čipům v hlavě, se tak z čertů stanou globálně andělé a tím zde skončí konzumní očistec ve kterém nám byl ten druhý čertem. Pro nikoho na světě nebudou výjimky a imunita, každý dostane do hlavy čip, jako první přijdou na řadu ti, co zde mají z pekla štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.