Pokud je společnost složená z nemocných lidí, tak je logicky tato společnost i nemocná

Vše zde jsou příčiny a následky, co je vlastně příčinou trollování na sociálních sítích? Příčinou je psychická nemoc, člověk, který je psychicky zdravý, ten nemá čas a chuť, být trollem na sociálních sítích, ve spotřebě; cigaret, piva, vína, tvrdého alkoholu, marihuany, léků na deprese atd. se odhaluje to, jak je naše konzumní civilizace psychicky těžce nemocná, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, zdravotnictví, školství, rodiny, psychiky atd. Pokud je společnost složená z nemocných lidí, tak je logicky tato společnost i nemocná, často je slyšet, to neřeš, stejně to nevyřešíš.

Všichni jsou blázni, a já jsem letadlo, vše začalo zaváděním gramotnosti, dokud zde ještě byla všude negramotnost a nezapisovali se informace na pergamen a papír, tak byl tento svět mnohem jednodušší, nebylo dáno to, co bylo sepsáno. Nedávno jsem slyšel názor, že zde není kapitalismus, ale je zde byrokratismus, a že konzumní svět ovládají byrokraté, pomocí papírů a razítek. Nejdříve se kupovali, šlechtické tituly, a dneska se kupují zase vysoké státní a podnikové funkce, vše je zde na prodej, peníze nesmrdí!

Proč někde nevyvolat konflikt a potom dodávat zbraně oběma stranám, válka se stala dneska už jenom obchodem, na kterém se dají vydělat veliké peníze, to že ve válce zemřou miliony lidí, nikoho nezajímá. Stejně tak i trollové vyvolávají na sociálních sítích konflikty, a mají z toho škodolibou radost, že lidi mají díky nim špatnou náladu. Je třeba restartovat celou konzumní civilizaci a vrátit se nazpět k negramotnosti, vše budou zde vlastnit a řídit jenom GVKB roboti a lidi zde budou jenom na fyzickou práci venku pod širým nebem, ten, kdo nic nemá, směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic neukradne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *