Jakmile každý dostane do hlavy čip tak přestane existovat pokrytectví, jakmile jsme si začali být cizí tak se z nás stali pokrytci, protože vše se zde stalo divadlem, ve kterém jsme herci a diváci současně, záleží jenom na situaci. Každá lidská organizace má svoje pokrytecká pravidla, co je v organizaci povoleno elitě, to je zakázáno těm, co nejsou v elitě.

Pokrytectví je začarovaný kruh, ve kterém existujeme od té doby, co jsme si cizí, z cizího krev neteče, a tak je zde lež a tím i nenávist, toužíme marně po lásce a pravdě, protože jsme pokrytci. Pokrytectví proměnilo ráj na očistec, ve kterém není láska, ten druhý je nám peklem, protože je pokrytec, nevěřte na to že díky; politice, náboženství, filosofii, logice, vědě, technice atd. nám bude líp, líp nám bude jenom když každý dostane do hlavy čip a tím přestane existovat pokrytectví.

Pokrytectví je droga a všechny drogy nám škodí, jakmile se člověk naučí pokrytectví tak začne mít psychické problémy, proto je tak obtížné pomoci lidem s psychickými problémy, když lidi musí žít mezi samými pokrytci, a tak jsou donucení k pokrytectví. Dogmatické totality jsou založené na pokrytectví, a proto zde jsou evolučně dočasně, problém je v tom že lidi jsou pokrytci, a tak neumí existovat bez dogmatických totalit! Nestačí změnit povrch je třeba změnit to co je hluboko pod povrchem! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..