Ve snu se mi zdálo o návštěvě cizinců z vesmíru a od nich jsem se dozvěděl že za většinou našich problémů je pokrytecký vandalismus, nejsme lidi jsme pokrytečtí vandalové, poslední dobou se rozmáhají případy, kdy někdo postřílí mnoho cizích lidí a příčinou je zde pokrytecký vandalismus.

Každý problém má svoji příčinu, ptal jsem se proto cizinců z vesmíru na to, co je příčinou toho, že se z lidí stali evolučně pokrytečtí vandalové? Tou příčinou je schopnost mluvení a později evolučně vznikla i schopnost psaní a čtení, byli jsme vyhnáni z psychického ráje do psychického očistce za to, že umíme mluvit a tím se z nás stali pokrytečtí vandalové.

Diplomové práce jsou klasickou ukázkou pokryteckého vandalismu, mluvení má za následek chybně naprogramovaný mozek, a tak se z nás stávají pokrytečtí vandalové! Co je tvoje, to je moje, a co je moje, do toho ti nic není, takto uvažuje pokrytecký vandal, je to marnost říkat lidem, aby se nechovali jako pokrytečtí vandalové, na lidi platí jenom násilí!

Cikáni se dohodli na tom, že nejsou už cikáni a že jsou Romové, oblečené opice se dohodli na tom, že nejsou opice a že jsou lidi, vše je zde o pokrytectví kdy si hrajeme na to, co ve skutečnosti nejsme a následkem je pokrytecký vandalismus!

Blíží se volby prezidenta republiky, o tuto vysokou státní funkci má zájem mnoho starých pokryteckých vandalů, k volbám půjdou pokrytečtí vandalové a tím je zde začarovaný kruh pokryteckého vandalizmu, který může vyřešit už jenom umělá inteligence a autonomní roboti.

Lidi se odsunou z civilizace do rezervací, kde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala genocida, nejsou v civilizací nikde na světě už lidi, tak zde není ani pokrytecký vandalismus, to je logické. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..