Pokrytci se pěkně oblékli, aby zde mohli hrát divadlo 1

Nestává se z člověka robot, když mnoho let dělá pořád jenom to samé? Občas se každý setká s lidmi, co mnoho let dělají pořád jenom to samé, komunikace s těmito lidmi je neřešitelným problémem, protože oni říkají pořád automaticky jenom to samé, jako by už nebyli ani živými lidmi, ale byli už jenom naprogramovanými roboty na baterky.

Starého psa už novým kouskům nikdo nenaučí, život by měl být pružný a lidi by neměli dělat jako roboti pořád to samé, podívejme se třeba na elitu, která odmítá přijmout evoluční novinky, a tím blokuje ekonomiku a dělá z lidí ubožáky. Proč pořád třeba lidi používají papírové a kovové peníze, není to ubohý zaostalý anachronismus, nebylo by lepší místo peněz, zavést jenom globální bodování, tak jako je tomu ve škole.

Ten, kdo by měl dobré bodování, ten by se zde měl existenčně lépe než ten, kdo by zde měl špatné bodování, nebyla by zde už možnost vytunelovat sobecky ekonomiku, nebo brát veliké úplatky jako politik, nebo byrokrat. Nepotřebovali bychom už; politiky, byrokraty, vojáky, policajty, soudy, vězení atd.

Ten, kdo by dostal v bodování nejhorší známky ten by zde evolučně skončil, lidí se zde vůbec nijak nesnaží o to, aby zde bylo ekonomicky a sociálně lépe, lidí je na světě jako much, a je třeba se optimálně vypořádat s globální degenerací a přelidněním. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací, nejsou lidi tak nejsou chyby.

12 / 100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..