Rubriky
40

Pohádka o slibech co se nesplní

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Milé děti realita, ve které existujeme, je postavená na kopírování vzorů, něco vzniká z něčeho a z nuly vznikne jenom nula! Mnoho lidí pochopilo, že jsou zde jenom nulou a tak hledají logicky informace o tom jak nebýt nulou a mít se tak dobře, zde je moje rada, naučte se kopírovat to co je populární a hodnotné nechtějte vytvořit něco nového, protože se vám to nepovede! Studoval jsem životy lidí, kterým se podařilo to, že nebyli nulou a stali se celebritou, která byla bohatá a mocná, tou příčinou bylo kopírování toho co je populární a hodnotné, nekopírujte to, co není populární a co není hodnotné.

Když je žák vyučen stává se učitelem o tom je kopírování, škola to je jenom kopírování informací do vaší hlavy, v přírodě to funguje podobně, místo učit se bychom měli říkat kopírovat informace, podívejme se na diplomové práce, které většinu informací odněkud zkopírovali a tak je zde mnoho uvedených zdrojů informací. Bible vznikla díky tomu, že se zde zkopírovalo z jiných knih mnoho informací a zapomnělo se uvést to odkud se ty informace zkopírovali, nejvíce se kopíruje to, co je zakázané kopírovat, cizí ovoce je chutnější než naše ovoce, proto si kupujeme banány a pomeranče.

U kopírování je problém s inflací, pokud se originál mnoho kopíruje tak nastane u kopií inflace a kopie nemají žádnou hodnotu a tak je zde logicky zákaz kopírování nebo omezení množství kopií. Podívejme se v přírodě na invazní druhy, které se mnoho kopírují a tím přírodě veliké problémy způsobují, invazním druhem je; člověk, medúza, mandelinka bramborová, kůrovec, atd. opakem inflace je deflace a to znamená, že je něčeho co potřebujeme veliký nedostatek, protože se to nesmí, nebo nemůže ve velkém kopírovat. Deflace je třeba u objektivní pravdy, protože ti co jsou nahoře potřebují aby ti co jsou dole neznali objektivní pravdu a tak bylo jednoduché s těmi, co jsou dole manipulovat pomocí lží a ekonomiky.

Evoluce je postavená na kopírování toho co je hodnotné a eliminování toho co je nehodnotné, čas má dost času na to aby poznal objektivně co je evolučně hodnotné a co není evolučně hodnotné, problémem lidí je to že nemají čas na to poznat co je pro ně hodnotné a tak chybují, práce kvapná je většinou špatná. Vše je o tom vědět a nechybovat, komu není dobré rady tomu není ani pomoci, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do jámy a zde zahynou, jak poznat kdo je slepý a kdo není slepý, z díla poznáme jistě tvůrce. Nevěřte těm, co jsou nahoře a slibují vám to, co nemohou splnit, sliby se slibují a jenom blázni se naivně radují, než jim časem dojde to, že jsou blázni.