Podrobme náš stát testům kvality

Stát mnohé testuje na kvalitu, a je logické to, že i náš stát je potřeba podrobit testům kvality, nálada občanů je měřítkem toho nakolik je stát kvalitní, pokud mají občané blbou náladu dlouhodobě tak stát není kvalitní a následkem je že o život v takovémto státě je minimální zájem. Tvrzení, že zde blbá nálada už skončila, je lež jako věž, demonstrace nespokojených občanů jsou zde pořád! Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud náš stát není kvalitní, tak to jistě má i nějakou příčinu.

Tou příčinou je malá kupní síla obyvatel v tomto státě, zisk z naší práce mizí rychle a trvale do ciziny, protože vše zde vlastní cizinci, co mají svoje zisky uložené v daňovém ráji, a platí u nás malé daně. Stali jsme se zaostalou banánovou republikou ve které je práce trestem. Podívejme se na to, jak se u nás málo investuje, když nejsou peníze, tak není možné ani investovat! Navrhuji se spojit s Německem a Rakouskem, takto by vzniknul nový veliký stát, ve kterém není blbá nálada, protože zde jsou vysoké platy. Najednou by zde byli peníze na výstavbu továren a dopravy, zbourali bychom konečně to co je zastaralé a postavili tam to co je nové.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu