Podprahové vymývání mozku pomocí dogmatické propagandy

Vše je zde boj nebo hra kde jde o to získat to co potřebujeme nebo milujeme, když to nejde získat po dobrém tak je zde snaha to získat po zlém, nastavili jsme pevné; ceny, platy, pravidla, normy atd. ten kdo poruší pravidla musí počítat s trestem. Celé je to továrna plná strojů a programů, jedinec je zde jenom pevně utaženým bezvýznamným šroubkem v nějakém naprogramovaném stroji.

Každý živý systém zde má svůj evoluční osud, který nemůže změnit, změny zde způsobuje jenom evoluční vývoj, který staré za nové neustále všude nahrazuje. I když jsme dlouho v ubohé situaci tak nespácháme sebevraždu, protože v nás jsou bezpečnostní programy, které nám blokují snahu spáchat sebevraždu tyto bezpečnostní programy mohou eliminovat silné drogy, které v našem myšlení eliminují kontrolní systémy.

Tak jako jsou chemické psychické drogy tak zde jsou i psychické programy které fungují podobně jako drogy jde nejvíce o víru v zázraky, malé děti je snadné naprogramovat na to, aby věřili na zázraky a učinit tak z nich věřící blázny. Války v nahotě odhalují to, že jsme jenom loutky s nulovou hodnotou pro egoistické elity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *