Podle výjimek a regulací poznáme konzumní dogmatismus

Když stará dogmata nefungují tak se nahradí za nová dogmata a vše zase funguje tak jako dříve, konzumní dogmatismus je i tam kde bychom jej nehledali, z lidí se stali loutky ovládané konzumním dogmatismem, jak poznáme co je konzumní dogmatismus? Podle výjimek a regulací poznáme konzumní dogmatismus, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Základem konzumního dogmatismu, je rozdělení na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole, svoboda a rovnost je v konzumním dogmatismu zakázaná.

Dělat dělníka v konzumním dogmatismu to je pro lidi trestem, odměnou je pro lidi dělat prezidenta nebo ředitele. Nadbytek je založen na nedostatku, je zde přímá úměrnost v tom že čím větší má prezident nadbytek, tím více lidí díky tomu trpí nedostatkem. Není zde demokratický kapitalismus, je zde konzumní dogmatismus, nahradili jsme nepopulární názvy za populární názvy ve snaze zakrýt realitu, vše je zde o tom že dobrota je žebrota.

Všude je nadbytek invazních systémů, je to tak snadné pomocí invaze zde získat výhody a jistoty, násilí je pro dogmatické parazity drogou. Na všechno zde jsou dneska specialisté, pokud vláda potřebuje odůvodnit svojí invazi tak specialisti na to vypracují optimální konzumní demagogie, třeba ve jménu pravdy a lásky, v minulosti vše bylo ve jménu Boha.

Hesla, prapory, bubny, uniformy, medaile, atd. je to tak snadné udělat z lidí poslušné stádo, které lze nahnat do války, nebo do plynových komor. Ptejme se, kdo z toho všeho dogmatického zla má největší užitek, a budeme muset ukázat na ty, co jsou nahoře, jako prezidenti nebo ředitelé. Konzumní dogmatismus přeprogramoval lidem mozky, a udělal z lidí hloupé stádo ovcí, které se nebrání tomu, že pastýři ovce pomocí daní stříhají, nebo je ve válkách zabíjejí.