Podívejte se na děti, nic nemají, a přesto si život naplno užívají

Nestačí jenom žít, je třeba si život umět i užít, názorů na to, jak si užít život je mnoho ale všechny tyto názory jsou povrchní, pokud nepoznáme pravidla, podle kterých zde vše funguje tak nemůžeme ani poznat to, jak si zde užít optimálně život, většina lidí si myslí, že pokud budou mít dostatek všeho po čem touží, že si užijí život, tak to ale nefunguje, dostatek všeho, po čem toužíš, má za následek jenom to, že se z tebe stane veliký dobytek, který myslí a žije jako veliký dobytek. Podívejte se na lidi, co jsou vysoko nad námi, a spatříte jenom veliký dobytek, co se pere o koryta.

Podívejte se na děti, nic nemají, a přesto si život naplno užívají tím, že jsou sami sebou a na nic si zde nehrají, být sám sebou o tom to je, proč je pro lidi nemožné být sami sebou, a tak si lidi neumí užít život? Je to o nemoci, lidi onemocněli nemocí, která se jmenuje kariérismus, kariérismus je rakovinou moderní doby, je třeba začít nahrazovat bezcharakterní kariéristy za charakterní roboty, nejsou kariéristi tak nejsou s kariéristy ani problémy.

Civilizace je o nahrazování starého za nové, je logické, že zastaralý člověk bude muset být nahrazen moderním robotem, proč si lidi myslí, že k tomu nemůže dojít a že zde bude robot prezident, vyznamenávat roboty. Člověk byl jenom testovací verze a robot je finální verze, stejně tak i ráj byla testovací verze a peklo je finální verze, podívejme se na housenky, ze kterých vznikne motýl, a pochopíte, že vše je jinak ve finální verzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.