Pitomec věří tomu, co si v praxi neověřil

Přiznej si to, že jsi naivní pitomec, protože věříš tomu, co sis neověřil v praxi. Reklama nás klame více než si myslíme jsme všichni loutky, se kterými manipuluje reklama od narození do smrti, podívejte se na nový film Matrix 4 a dojde vám to, že žijete ve virtuální realitě, není zde vesmír a život, je zde jenom napětí mezi protiklady, a tato energie se vším pomocí programů pohybuje, a tak zde po akci reakce je, to celé jenom naprogramovaný Matrix, ve kterém se vše recykluje, a tak zde vše dočasnou iluzí je.

Dokud zde nebyli; roboti, umělá inteligence, počítače, tablety, telefony, internet, rádio, televize atd. tak vše probíhalo zcela jinak, protože lidi byli odříznutí od čisté pravdy, a tak věřili tomu, že vše, co vnímají to je skutečná realita, protože cenzura a reklama v totalitách dokonale fungovala, a tak dělala snadno z lidí pitomce. To že je vše Matrix jsem odhalil už ve věku 15 let pomocí fotografování a pomocí čtení hodnotných knih, hodnotnou knihou je taková kniha, která je populární i za sto let po svém prvním vydání, čas spolehlivě oddělí hodnotné od nehodnotného. 

Podívejme se na vývoj u fotoaparátů, první fotoaparáty byli drahé a veliké a fotky byli jenom černobílé, velikou revolucí byla kinofilmová kazeta, která poskytovala 36 snímků, ta byla nakonec nahrazená digitálním snímačem, a tak jsme už nemuseli kupovat filmy a mohli si obrázek prohlédnout okamžitě po vyfocení ve fotoaparátu. Digitální fotoaparáty začali i nabízet možnost natáčení videa ve velikém rozlišení. Dneska většina amatérů k fotografování a filmování používá jenom veliký mobilní telefon, protože telefon s operačním systémem se stal moderním digitálním fetišem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.