Pitomec v druhých spatřuje pitomce

Na počátku naší pitomosti jsou pitomé příběhy, které naivně kopírujeme a tím se z nás stávají pitomci, je to začarovaný pitomý kruh, ze kterého nejde evolučně uniknout. Pořád všude platí z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo v nahotě odhaluje, kdo jej stvořil, často je zde snaha násilím eliminovat pitomce co se dostal na vysokou funkci a zde dělá pitomosti, problém je ale v tom že se nic nezmění, protože místo starého pitomce je zde nový pitomec.

Pokud pitomci mají děti tak se z jejich dětí stanou pitomci, zde se dostáváme k tomu, že pitomost je začarovaný kruh, ze kterého nedokážeme evolučně uniknout. Tak jako se testuje u lidí inteligence tak bychom mohli u lidí i otestovat jejich pitomost a ukázalo by se to, že za naši pitomost může pitomá realita, ve které všemu vládnou jenom pitomci.

Naštěstí zde už brzo bude umělá inteligence a autonomní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh, který poškozuje ekosystém. Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, vše je zde jenom o tom že evoluce staré za nové nahrazuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.