Pitomci si neumí poradit s problémy

Největším lidským problémem je teorie, která v praxi nefunguje, proč vlastně nahrazujeme praxi za teorie, to je zásadní otázka, kterou si musíme optimálně zodpovědět. Vše je o příčině a následku, pokud spěcháme tak nahrazujeme praxi za teorie, já jsem myslel, a tak jsem vymyslel teorii, myslet znamená být líný si to ověřit praxí.

Lenost je následkem nemoci, pokud nemocní rodiče mají děti tak jsou jejich děti nemocné, protože po rodičích zdědili nemoci, je to začarovaný kruh kopírování, který proměnil ráj na očistec. Tak jako onemocní člověk tak může onemocnět i organizace nebo stát, pokud je zde; konflikt, revoluce, válka, pandemie, inflace, vandalismus, drogy atd. tak příčinou je nemocná společnost složená z nemocných lidí.

Snaha léčit lidi a léčit společnost je marná, protože naše léčení je povrchní! Všechny nemoci mají příčinu v chybách, realita je o informacích a programech ve kterých jsou chyby! Zavíráme chybné jedince do vězení nebo psychiatrické nemocnice, tím řešíme jenom následek, je třeba řešit příčinu a pomocí prevence eliminovat problémy s chybnými lidmi. Všechny snahy o to, aby byl člověk dokonalý jsou naivní a marné, z nuly nejde udělat číslo. 

Je třeba lidi optimálně naskenovat a po naskenování jejich vadná těla v krematoriu eliminovat, lidi budou existovat už jenom ve virtuální GVKB realitě kde už nebudou muset řešit problémy se svým zdravím a mnohé jiné problémy které máme díky tomu, že jsme oblečené opice, co si zde hrají na to, co nejsou. Pochopte konečně to, že vaše vadné tělo to je továrna na vaše problémy, nová doba si žádá nová řešení, je třeba pochopit to že vše je zde evolučně dočasně a vše se recykluje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.