Pitomci milují pitomosti

Rozděluji pitomce na ty, co jsou úspěšní a ty co jsou neúspěšní, neustále zde vychází mnoho knih pro pitomce, kde se jim radí, jak se stát snadno a rychle úspěšným pitomcem, jenže všechny tyto teorie vymýšlejí pitomci, a tak jsou pitomé a v praxi nefungují.

Podívejme se do naší pitomé minulosti plné svatých bludů, které zde hlásali mocní pitomci, každá pitomá ideologie je založená na pitomých bludech, všechny ideologie jsou reklamou na zázraky po; smrti, volbách, nákupech zboží a služeb atd. sliby se slibují a pitomci se radují, než jim dojde, že je zase nějaký pitomec podrazil.

Trollové na internetu svým vandalstvím dokazují svoji pitomost a následkem je zánik mnoha; portálů, stránek, blogů, sociálních sítí atd. Jak dochází k tomu, že se z oblečené opice stane pitomec? Myslíme s konáme podle situace nebo podle pravidel která určuje organizace, problémem je to že naši pitomí rodiče z nás vychovali pitomce, co nezvládli rodiče to za rodiče zvládla vysoká škola, která je moderní továrnou na pitomce s titulem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *