Pitomá propaganda z nás dělá pitomce

Dokud nebyla zde běžná gramotnost, tak byla propaganda drahá a málo efektivní, čím vyspělejší je společnost tím je i propaganda levnější a efektivnější. Propaganda je nástrojem manipulace a jde o to komu propaganda slouží, moderní propagandou je reklama, co nás většinou klame.

Víra v zázraky je vždy spojená s propagandou, která slibuje zázraky po; smrti, volbách, investicích, léku atd. nechte se očkovat a stane zázrak, o tom je současná propaganda. Jenže virus rychle mutuje, a tak každé očkování funguje jenom krátkou dobu!

Život je založen na existenčních závislostech a pokud nejsou závislosti uspokojené tak následkem je nemoc nebo krize, pořád platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Společnost musí konečně pochopit to, že lidi nejsou dobytek.

Nemusí být nutně na světě tolik lidí co jsou zdegenerovaní, potřebujeme nutně eliminovat přelidnění a degeneraci tím se eliminuje i krize a pandemie. Zavedeme proto globálně u lidí od 2 let do 90 let každoroční testování na kvalitu těla a kvalitu u vědomostí.

Nekvalitní jednici se eliminují, konečně lidem dojde to že dbát o svoje zdraví u těla a psychiky je nutné, protože jinak budou eliminování. Pro nikoho na světě nebude imunita nebo výjimka, padni, komu padni, každý je snadno nahraditelný robotem, který pracuje levně, kvalitně, rychle!       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *