PhDr GVKB

– 001 –

Život není boj o hodnoty, je to programově řízený dočasný evoluční proces, logicky smrt je násilné trvalé ukončení programově řízeného evolučního procesu, aby zde mohl začít zase nový programově řízený dočasný evoluční proces a tak vše zde sloužilo evoluci. 

– 002 –

Člověk jako nejvyspělejší forma života má možnost myšlení, které může popsat to, co člověk povrchně vnímá svými smysly a co pomocí svojí inteligence chápe, myšlení člověka prochází evolucí a tak se poučuje z chyb v minulosti a snaží se o to aby se chyby neopakovali. 

– 003 –

Jak si to uděláme, takové to i máme, z díla poznáme tvůrce, slova mohou být povrchní, ale dílo už nemůže být povrchní a proto povrchní lidé nechtějí zde po sobě zanechat žádné dílo, aby se neodhalila jejich povrchnost. 

– 004 –

Podívejme se na internet, který začíná rychle měnit lidský svět, protože tento informační systém, lidem dává mnoho nových možností, které dříve lidi neměli k dispozici. 

– 005 –

Internet bych přirovnal k zavedení gramotnosti, kdy gramotnost lidem umožnila poznat objektivní pravdu o konzumní realitě a tak skončilo otrocké období ve kterém mocní otrokáři mohli snadno lhát bezmocným otrokům. 

– 006 –

Věda a technika nám přináší pomalu a jistě výhody a jistoty, po kterých už mnoho století marně toužíme, celé je to jako vysoká škola, složíme evoluční zkoušky a postoupíme tak do dalšího ročníku na vyšší úroveň existence. 

– 007 –

Každý jedinec a každá společnost je na tom jinak z hlediska úrovně existence, někdo je nahoře a jiný je dole, rovnost je jenom ve smrti. 

– 008 –

Neustále slyším, já bych něco hodně chtěl, ale nemám na to; sílu, inteligenci, moudrost, čas, peníze, zdraví, atd. ano jsou zde limity, které tvoří pevné hranice, veliké změny vyžadují veliké množství času, veliké investice vyžadují veliké množství peněz, atd. 

– 009 –

Zázraky je snadné dělat ve; snu, pohádce, divadle, náboženství, politice, reklamě, atd. v realitě je vše podřízeno reálným pravidlům a reálným limitům. 

– 010 –

Je to marnost hledat; nápoj nesmrtelnosti, kouzelnou hůlku, postup jak vyrobit zlato, anděla v očistci, návod jak se rychle učit, návod jak být milionářem, návod na zázračné uzdravení u nevyléčitelné nemoci, atd. neřešte to, co nejde vyřešit!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu