Peníze kariéristům nesmrdí, o tom je bezcharakterní kariérismus

Kdo statisticky vládne naší civilizaci, naší civilizaci v současnosti vládnou kariéristi a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, umění, morálky, spravedlnosti, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, atd. lidově řečeno ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, nebo ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy kariéristů. Vše zde jsou příčiny a následky, stará svatá Bible, nám jasně ukazuje pyšnost a lakomost těch, co jsou nahoře nad námi už mnoho tisíciletí.

Je to pořád stejný příběh o tom, že mocní parazitují na bezmocných, takhle už to dál nejde, musíme s tím konečně něco udělat, bude to svatá válka pravdy a lásky, proti lži a nenávisti, jde o to, aby se změnilo i to, co je nám zde skryto, nestačí kariéristický plevel násilně dočasně eliminovat, musíme vše změnit systémově globálně tak, aby zde už nemohl kariéristický plevel zakořenit a vyrůst.

Není zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, komunismus, feudalismus, centralismus, atd. je zde kariérismus, všemu zde kralují kariéristi, co se řídí vandalským heslem, po mě potopa. Peníze kariéristům nesmrdí, o tom je bezcharakterní kariérismus, nikoho nezajímá, jak ses stal prezidentem nebo ředitelem, každého zajímá, jestli z tebe bude něco jako kariérista mít, aby se on mohl zde dobře mít.

Vše je zde dneska už jenom mediální divadlo, a bohužel už nepoznáte, kdo je zde loutka, a kdo je ten kdo loutky ovládá, svět dneska ovládají bezcharakterní a bezcitní kariéristi, co jsou na vrcholu kariéristické pyramidy, jde o; podnikatele, obchodníky, milionáře, prezidenty, ředitele, předsedy, kazatele, celebrity, ministry, poslance, senátory, soudce, atd. veliké války v nahotě odhalují to, co je v době míru pod povrchem utajeno, z dělníků se stávají galejníci v okovech, a když už galejník pomalu vesluje, je hozen dozorci do moře, aby nakrmil ryby.

Mnoho moudrých knih a moudrých filmů, je v dogmatické diktatuře na černé listině, aby se pracující lid nedozvěděl objektivní pravdu, je to princip svaté sekty, která násilně svoje členy odřízne od pravdy a lásky, a potom jim sektářskými dezinformacemi vymyje násilně mozek, a promění tak kariéristy na dobytek s nulovou hodnotou.

Ano, bude líp, po politických volbách těm, co se dostali na vysoké státní funkce, díky naivitě voličů, dělníkům ale nebude líp, o tom je u nás bohužel politika! Sliby se slibují, a jenom blázni a hlupáci se dočasně radují, než jim dojde, že jsou blázni a hlupáci, voliči musí konečně pochopit to, že z čerta nikdo anděla neudělá, žijeme v konzumním pekelném kariéristickém očistci, a zde nejsou nikde andělé!

Stvořitel není nad námi v ráji, to jsou pohádky pro malé děti, stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, tato energie zde se vším manipuluje, proč nám každá ideologie lže? Všechny ideologie to jsou pohádky pro hlupáky, pravda byla a bude jenom v divoké čisté přírodě, příroda nemá zapotřebí dělat z lidí hlupáky a chudáky.

Kariérista je nepovedený dočasný evoluční experiment, a už brzo dojde evolučně k tomu, že budou kariéristi nahrazení za stroje a počítače, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, a nahé kariéristy spatříte už jenom v zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi.