Peníze jsou časem profesionální práce

Otrok pracuje zadarmo, a proto se má zle, existuje i ekonomické otroctví kdy otroci pracují za ubohé mzdy, a tak se mají zle, nadbytek je zde díky nedostatku, civilizace vznikla díky tomu, že je zde rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. S rozdělením lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole je mnoho problémů, už od té doby, co je zde rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Otázkou je má být toto mocenské rozdělní uzavřené změnám, nebo má být změnám otevřené?

Ti, co jsou nahoře chtějí, aby toto rozdělní bylo změnám uzavřeno a ti co jsou dole chtějí, aby toto rozdělní bylo změnám otevřeno, zde se tak dostáváme k otázce monopolu a konkurence, jenom aktuální situace dokáže určit, jestli je lepší monopol nebo konkurence, každý mocenský systém má svoje výhody a nevýhody. Čím více je systém větší a složitější tím obtížněji se dokáže přizpůsobit změnám, a to často má za následek zhroucení systému a potom následuje většinou i zánik mocenského systému. 

Hmyz je zde evolučně velmi dlouho a existuje v obrovském množství druhů, zde evoluční proces probíhá rychle, a tak z pozorování hmyzu můžeme pochopit to, jak se evoluce vyvíjí a co nás bude v budoucnosti čekat. Hmyz to jsou optimálně naprogramované živé systémy, zde vše funguje jako v moderní továrně, a tak je zde fungující ekonomika a politika. Člověk je zbytečně veliký a řešením je to že budeme muset evolučně lidi zmenšit desetinásobně, a tak místo průměrné výšky 170 cm bude nový člověk vysoký 17 cm, tím bude možné to, že budeme moci bez problémů zvětšit o mnoho počet lidí na světě, aniž bychom poškozovali ekosystém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.