Přeskočit na obsah

Peklo je továrnou na čerty

Existujeme všichni v pekle, protože jsme opustili přírodní ráj, peklo je továrnou na čerty, zavírat čerty do vězení nebo do blázince je chybou, správným řešením je nahradit čerty za umělou inteligenci a roboty, všechny snahy o to, aby čerti nedělali čertoviny jsou naivní a marné!

Peklo potřebuje, aby čerti pro peklo pracovali jako roboti, a tak pro peklo v továrnách roboty vyrobíme a čerty v pekle za roboty nahradíme, každý čert je nahraditelný za robota, pro nikoho nebude v pekle imunita nebo výjimka, zájem pekla je na zájmem čerta, jakýkoli odpor čertů proti robotům a umělé inteligenci je marný, vše je zde dočasným evolučním experimentem. 

Když stroje a programy vzali práci dělníkům tak jsi mlčel a když tě stroje a programy připraví o práci tak budeš křičet, ale nikdo tě už nebude poslouchat, protože okolo tebe budou jenom roboti, všude kde je drahá pracovní síla tam už dneska dochází k nahrazování čertů za programy a stroje. Je naivní představa že budou roboti živit čerty co zde nepracují, nebo představa že zdaníme roboty a tím je v otroky proměníme. 

Štítky: