Pečlivě prověřujete kandidáty než půjdete k volbám

Nebudeš se ničemu zde klanět, ty jsi zde pánem. Poslali hlupáka za nejmoudřejším člověkem na světě, aby se od něj naučil moudrosti, moudrý člověk řekl hlupákovi, budeš mi sloužit jako otrok deset let, a odměnou ti bude moudrost. Hlupák byl tak hloupý, že tu nabídku odmítnul, a o tom je nefungující politika a nefungující ekonomika. Hlupák chce vše rychle a zadarmo, tak to ale nefunguje, to co má hodnotu to získáváme velmi dlouho a je to drahé. 

Vše je obchod ve kterém se vyměňují hodnoty, mnozí myslí jenom na to jak pomocí parazitování snadno a rychle zbohatnout, tím se dostávají do začarovaného kruhu a řešením zde není konzumace slivovice a cigaret. Naše civilizace je o tom že umíme sloužit těm co jsou moudří, problém nastane když musíme sloužit těm co nejsou moudří. 
Jak došlo k tomu že na místech kde mají být moudří sedí hlupáci? Příčinou je zde pokrytectví a protekce, jenom z díla poznáme kdo je moudrý a kdo je hloupý, prověřujete než půjdete k volbám, pokud si zvolíte za svoje zástupce hlupáky, tak budete mít blbou náladu a demonstrace nic zde už nezmění.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu