PC AMD RYZEN 7000 AM5

Výroba se rozjíždí na plné obrátky, a tak už brzo budou v obchodech nové rychlejší počítače a nové součástky ze kterých lze sestavit nové počítače. Pochopitelně že u nás si budeme muset počkat delší dobu, než přijdeme na řadu, protože první přijdou na řadu veliké bohaté státy, mezi které my bohužel nepatříme.

Dalším problémem budou veliké ceny, protože u každé digitální novinky se běžně nasazují první rok vysoké ceny, životnost počítače je závislá na druhu počítače a na součástkách ze kterých je počítač vyroben. Pokud na počítači nehrajete hry nebo nespouštíte programy co jsou náročné na výkon, tak nebudete potřebovat investovat dlouho do nového počítače.

Do módy se dostávají počítače, co jsou nenáročné na spotřebu elektřiny jde zejména o notebooky, které jsou navíc i snadno přenosné. U notebooků se prosadil Intel, který nabízí dlouho lepší součástky než AMD, to by se mohlo změnit s příchodem nových procesorů od AMD, ale to jsou jenom spekulace a teprve čas ukáže pravdu.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítač se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..