Pastýři vždy chtějí změnit pravidla hry tak aby se měli dobře

Lid potřebuje nasytit tělo a duši, rostlinám stačí nasycení těla, protože nemají duši, duši mají zvířata a člověk, a to díky tomu že se pohybují a pohyb je spojen s problémy a tak na problémy je zde duše, moderně je duše pro specialisty psychika. Nasycení je jako zásobování továrny aby mohla továrna vyrábět to o co je zájem, těla zvířat jsou továrnami a duše je továrnou na vědomosti. 
 
Pro lidi je snadné nasytit tělo a je těžké nasytit duši, názorů na to jak nasytit duši je mnoho je to o tom co má pro člověka protekci, je zde mnoho snah o to programově manipulovat s cizími lidmi, aby dělali to co je v módě, nebo to co jim nařídili autority. Ano, pastýři ke svojí existenci potřebují stádo, o které se budou starat, problém je v tom, že se pastýři špatně starají o svoje stádo, a tak má stádo deprese a konzumuje slivovici a kouří cigarety, tudy ale cesta k tomu abychom se měli líp rozhodně nevede. 
 
Z díla spatříte tvůrce, slova bez činů jsou jako peníze, které už neplatí, a nic za ně tak nekoupíte. Pastýři vždy chtějí změnit pravidla hry tak aby se měli dobře, nadbytek pro pastýře ale vytvoří nedostatek po stádo, o které se pastýř stará, rozdělení lidí na ty co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v očistci, nemůže dlouho fungovat, a vždy přijde krize, a zánik hry na pastýře a stádo, o které se pastýř stará. Každý člověk je sluhou mnohého, pokud si sluha hraje na pána tak následkem jsou starosti a problémy. 
 
Pokud máme počítače a stroje na to aby nám sloužili tak bychom měli předat počítačům a strojům moc a bohatství, robot s kravatou nahradí; krále, císaře, papeže, prezidenta, ředitele, celebritu, soudce, policajta, atd. Co budou dělat lidi, když jim roboti vezmou možnost vydělávat peníze? Lidi budou žít v rezervaci zde budou jíst granule a koukat na televizi, do té doby než díky antikoncepci a sterilizaci lidi zde evolučně skončí jako testovací evoluční verze a finální verzí se stane GVKB robot. Takto zde zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.