Parazitující nepřizpůsobivé příživníky eliminuje digitální evoluce

Podívejme se do ekosystému zde to co je chybné to je potravou pro to co je hladové, příroda je asociální a proto optimálně funguje a nepotřebuje elitu, která by vše řídila centrálně. Jak došlo k tomu, že je naše konzumní kultura sociální a tak je zde nadbytek parazitních příživníků.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, příčinou je zde pokrytectví, kdy si ti co jsou nahoře, hrají na to, že jsou sociální, aby byli populární u těch, co jsou dole, ti co jsou nahoře, hlásají, že bude líp po smrti nebo po politických volbách, jenže sliby se slibují a jenom blázni se radují.

Sociální ideologie stojí na přerozdělování zisku z práce podle sociálního programu, jenže doba se změnila a místo lidí zde pracují stroje a počítače, je zde sice snaha zatížit daněmi stroje a počítače, jenže následkem je logicky zaostalost. Stroje když nedostanou to, co potřebují tak se zastaví, na stroje nelze působit pomocí svatých dezinformací!

Stroje nelze potrestat za jejich chyby, protože za chyby můžou lidi, co stroje vyrobili a používají, díky strojům a počítačům zde skončí sociální ideologie, ten kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst. Jsi; nemocný, hloupý, slabý, starý, invalida, atd. to je ale tvůj soukromý problém, společnost bude všude asociální, všemu budou vládnout počítače a počítače to spočítají těm, co jsou ekonomickými příživníky, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na podřadné práce za malou mzdu.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu