Přeskočit na obsah

Parazité zde mají maximální mzdy

Parazité zde mají maximální mzdy, není to nic nového, ekonomická rovnost zde nikdy nebyla, vždy zde byla mocenská a ekonomická pyramida, kdy na vrcholu byli ekonomičtí parazité a dole byli ekonomičtí hostitelé, na kterých sobecky ti nahoře parazitovali.

Parazité nejsou jenom v naší lidské kultuře, oni jsou i v přírodě, dokonce je můžeme nalézt i v našem těle a naší duši, jsou prostě všude. Pro dítě je to souboj dobra a zla, pro dospělého je to již něco jiného, protože on chápe, že vše je zde závislé na složité nestabilní situaci, a tak se změnou situace může snadno dojít k tomu, že se parazit promění na hostitele, pro jiné parazity.

Mnoho lidských parazitů často skončí ve vězení, nebo jsou uneseni a vydíráni, je to neustálá změna situace a nic zde pro nikoho není jisté. Parazitování je stejná závislost jako závislost na alkoholu, ten, kdo parazituje, může z toho být stejně opilý mocí, jako ten, kdo pije alkohol, bavit se s opilým člověkem je ztráta času, a to samé platí i o komunikaci s mocnými a bohatými lidmi.

Aby mohli mít parazité zde maximální mzdy, musí logicky mít jejich hostitelé minimální mzdy, následkem je logicky bída a nezaměstnanost, spojená s globální krizí a válkou o existenční zdroje. Vše je o výhodách, ten, kdo má výhody může parazitovat a ten kdo je v nevýhodné situaci, se stává ubohým hostitelem, na kterém parazitují ti, co mají zde veliké monopolní výhody.

Štítky: