Přeskočit na obsah

Parazit zde může parazitovat jenom proto, že se maskuje

Maráthové to jsou vlastně Romové. Proč vlastně dochází často k tomu, že se něco chybně pojmenuje? Příčinou je amatérismus, mnoho amatérů se vydává za profesionály, podívejme se třeba na přejmenování blázince na psychiatrickou nemocnici, proč jsme nahradili lidové označení blázinec za označení psychiatrická nemocnice?

Jde o snahu prodat zboží, a pokud se dá zboží lepší název, tak se zboží lépe prodá, mnoho umělců si proto dává umělecká jména, vše je hra, ve které jde o to vyhrát, a tak je zde snaha podvádět, a následkem je zklamání z hry. Stvořitelem všeho zde není bohatství, jak si egoističtí lakomci myslí, stvořitelem všeho zde je lidová pravda, ničitelem všeho je logicky opak tedy svatá lež, nad námi v ráji je pravda a dole pod námi v pekle je lež.

Vše je hra, a smrt to je konec hry, po smrti zde nic už není, to je svatá pravda, a ten kdo věří na to, že je něco po smrti, ten uvěřil lhářům, co si zde hrají na kazatele pravdy. Parazit zde může parazitovat jenom proto, že se maskuje tak, aby nevypadal jako parazit, a tak si Maráthové, dali označení Romové. Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat už nemůže, pokud tajný agent 007 používá cizí jména, aby utajil svoji pravou identitu, tak to samé dělají i příživníci, co se nechtějí přizpůsobit našim místním pravidlům, podle kterých zde my žijeme.

Štítky: