Pandemie v nahotě odhalila globální selhání mocné a bohaté elity

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z díla poznáme tvůrce, pokud je zde všude dlouhodobě blbá nálada, tak příčinou je to že ekonomové neumí myslet ekonomicky! Vše zde je o optimálním stabilním napětí mezi protiklady, v ekonomice se jedná o napětí mezi mocnými a bezmocnými, jenom díky optimální kontrole, je možné zajistit optimální napětí, mezi mocnými a bezmocnými, problém je v tom, že nikdo nekontroluje ty, co zde mají moc, a následkem je blbá nálada.

Ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy, tou hlavou jsou; prezidenti, politici, dogmatici, podnikatelé, obchodníci, celebrity, byrokrati, ředitelé atd. co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, o tom to zde je, že zde není; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde pokrytecký protekcionismus! Lidi dělají chyby, i když mají vysokou školu a mnoho let praxe!

Nikdo z lidí není dokonalý natolik, aby amatérsky často nechyboval, pokud chybu udělá prezident nebo ředitel, tak tato chyba způsobí obrovské ekonomické ztráty! Pandemie v nahotě odhalila globální selhání mocné a bohaté elity, která si zde hraje na svaté bohy, z dálky každý prezident a ředitel vypadá mediálně jako obr a z blízka spatříme pokryteckého trpaslíka!

Vše je o tom že mediální reklama klame lidi, a dělá tak z lidí hlupáky a chudáky, vše, co končí na ismus (feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, idealismus) to je skrytá reklama! Ano, bude líp, to byla veliká reklama na optimismus, líp po volbách bylo jenom těm, co jsme zvolili!

Ekonomika je v principu o tom, jak se dostat rychle a levně z bodu A do bodu B, vše je zde v pohybu, hmotném a nehmotném, nepohybuje se jenom to, co je už ekonomicky už mrtvé. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je ekonomika, otázkou tedy je, do čeho se vyplatí investovat?

Jde o to abychom nezalévali plevel a nekrmily parazity. Bohatství je zde díky bídě, čím více elita bohatne tím více dělnická třída chudne, statistiky v nahotě odhalují pravdu o realitě, ten, kdo je nahoře se dožívá vysokého věku a ten kdo je dole se nedožije vysokého věku, o tom to zde je že dobrota žebrota je.

Komu není rady od zkušeného, tomu není ani možno pomoci, proč odmítáte rady zkušených, a myslíte si pyšně že jste dokonalí? Příčinou je opilost výhodami, jakmile ale o výhody přijdete tak skončí vaše opilost a přichází stres a deprese, řešením není kouření cigaret a pití piva, správným řešením je nalézt příčiny svých problémů a ty příčiny eliminovat optimálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *