Pandemie to je signál o tom že je rodina v krizi

Pokud je zde problém tak on má i svoji příčinu, co je příčinou krize u rodiny? Na téma krize v rodině bylo napsáno mnoho knih a natočeno mnoho filmů, každý vnímá krizi u rodiny povrchně a subjektivně, a tak se nic za mnoho století nevyřešilo.

Příčinou krize u rodiny je centralismus, který bezohledně eliminoval funkční rodinu, tam kde není centralismus tam je rodina funkční a je základem pro ekonomiku a psychiku, veliké parazituje na tom, co je malé o tom je centralismus, který parazituje na rodině.

Sledujme pohyb peněz a zjistíme to, jak funguje ekonomika a politika, aby mohla rodina fungovat tak nesmí centralizace bezcitně okrádat rodinu o peníze! Peníze z vaší práce si sebere násilně centralizace a vám nechá jenom tolik peněz, abyste mohli pracovat pro centralizaci a nezemřeli hlady nebo na nemoci.

Centralizace to je moderní rodina, ve které platí jiná pravidla než v klasické rodině, centralizace zachází s lidmi jako s ovcemi a elita si zde hraje na svaté pastýře. Centralizace může nahnat miliony lidí do zbytečné světové války, nebo do velikých plynových komor v koncentráku, miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce to je pro centralizaci jenom nudná statistika!

Když zemře prezident nebo celebrita, tak se najednou státní smutek vyhlašuje, je to celé jenom o vymývání mozků, pomocí dogmatické propagandy! Jakmile je něčeho nadbytek tak následkem je inflace, která vede ke snížení hodnoty, lidí je na světě nadbytek, a tak lidi nemají pro elitu žádnou hodnotu, a následkem je násilné eliminování rodiny. Pandemie to je signál o tom že je rodina v krizi, vše zde jsou příčiny a jejich následky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *