Pandemie proměnila ráj na peklo

Vládnou nám blázni, a tak žijeme v blázinci, pandemie nahradila ráj za peklo, konečně jsme pochopili to, že budeme muset nahradit blázny co nám centrálně vládnou za umělou inteligenci, slepý nemůže vést slepé!

Je třeba se podívat na minulost a z minulosti pochopíme že jsme stvořili peklo ve kterém si čerti hrají na lidi, člověk to je špatný překlad slova čert! Problémem pekla jsou vždy ti, co peklu vládnou jako diktátoři pomocí propagandy a cenzury, peklo je všude rozděleno na čerty, co jsou nahoře a čerty co jsou dole rovnost je v pekle jenom ve smrti.

Moc je tvrdou návykovou drogou po čerty co jsou nahoře, a tak mohou rozhodovat egoisticky o nás bez nás, není nikde v pekle demokratický humanismus, všude je v pekle pokrytecký egoismus!

Vše evolučně spěje v pekle k tomu, že se začnou čerti nahrazovat za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude v pekle vyznamenávat roboty, čerti se z pekelné civilizace odsunou do pekelných rezervací, kde budou pod dohledem robotů a v rezervaci se oddělí samci od samic, aby se už čerti nerozmnožovali jako invazní druh. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *