Otroctví stvořilo z opice člověka

Čím více je kulturní civilizace evolučně vyspělá tím více je zde člověk otrokem, vše se v naší konzumní společnosti točí jenom okolo otroctví, rovnost je zde už jenom ve smrti. Otroctví prochází evolucí, a tak se staré otrocké programy neustále nahrazují novými otrockými programy, nejnovějším otrockým programem je pronajímání hodnot.

Otrok pronajímá svoje tělo otrokářům a může si pronajmout byt a mnohé jiné, následkem je u otroků stres a deprese, a to většina otroků řeší pomocí léků a drog, nebo vírou v pitomosti. Otrokáři stanovují otrokům svatá pravidla a trestají otoky za porušování svatých pravidel, podle hesla moje svatá hra a moje svatá pravidla, každý otrokář si zde hraje na boha, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si otroci hrají na otrokáře.

Co se stane, když otrokáři začnou místo lidí zotročovat; stroje, programy, roboty, umělou inteligenci atd. proč dávat otrokům peníze a výhody, když je lepší investicí nákup robotů? Práce je pro otroky trestem, proto otroci touží po tom, aby nemuseli pracovat a najedou se jim to konečně splní, je to podobné jako když se vysadí tvrdá droga a najednou je zde zhroucení psychiky.

Mnoho století jsme naše tělo a naše myšlení pronajímali otrokářům a najednou nemáme zisk z pronajímání těla a našeho myšlení otrokářům, teoreticky bychom mohli opustit konzumní civilizaci a žít jako divoši co jedí z ruky do huby a mají nahý zadek. Prakticky nedokážeme už žít jako divoši, protože jsme se evolučně mnoho změnili, a tak nezvládneme se odpojit od civilizace. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.