Přeskočit na obsah

Otázky, na které vysokoškoláci neumí odpovědět správně

Jakmile někdo vystuduje vysokou školu tak stoupne rychle jeho sebevědomí, ale to netrvá dlouho protože narazí na praxi, která funguje jinak než teorie na škole, v praxi je neustále mnoho problémů, se kterými vám nikdo neumí správně poradit a neporadí vám knihy ani digitální encyklopedie a digitální sociální sítě. Podívejme se třeba na otázku vzhledu, kterou mnoho lidí často řeší, jsme povrchní a vzhled je tak v uspěchané době velmi důležitý.

Vzhled není jenom o tom, jak člověk vypadá, vzhled je i o tom, jak člověk myslí a jaký vzhled má jeho dílo které vytvořil. Často se setkáváme s tím, že to, co z dálky hezky vypadá, to je z blízka ošklivé, podívejme se na elitu, která dbá na to, aby z dálky vypadala mediálně hezky, pokud poznáte elitu z blízka tak zjistíte, že to jsou pitomí psychopati, co neumí odpovědět ani na jednoduché otázky.

Aby pitomý psychopat nevypadal jako ubožák, co má v hlavě nasráno, tak na vaši otázku odpoví drze otázkou, která nijak nesouvisí s vaší otázkou, podívejme se třeba na klasickou ekonomickou a politickou otázku nízké mzdy pro dělnickou třídu, tam kde má dělnická třída nízkou mzdu, tam je i zaostalost a tím i bída, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Nízké mzdy pro dělnickou třídu jsou následkem vysoké mzdy pro elitu, nadbytek je možný díky nedostatku je to neustálé napětí mezi parazity a hostiteli, ano vládnou nám paraziti, co se vydávají za; milionáře, celebrity, podnikatele, obchodníky, ředitele, prezidenty, ministry, senátory, poslance, soudce, generály, předsedy, administrátory, profesory, císaře, papeže, krále, šlechtice atd. rovnost je zde jenom ve smrti, vše je zde dočasně, dokonce i naše modrá planeta země, je ve vesmíru jenom dočasně.

Proč něco zde nemá opak? Opak zde nemá to, co jsme si vymysleli a stalo se to tak symbolem, vymysleli jsme si třeba ekonomiku, a tak nemá ekonomika logicky opak, dokonce zde jsou i vysoké školy, kde se studenti učí to, co jsme si vymysleli, a tak se to stalo svatým symbolem.

Symbolem, který jsme si vymysleli je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, láska, psychiatrie, sport, reklama atd. podívejte se na malé dítě co ještě neumí mluvit a nerozumí tomu co mu říkáte, takové dítě nezná naše svaté symboly, co jsme si jako pyšní pitomci vymysleli.

Ježíš Kristus je morální svatý symbol, který jsme si vymysleli, proč tolik lidí věří na tento vymyšlený symbol, co dělá zázraky? Většina lidí na světě jsou pitomci, co mají v hlavě díky reklamě nasráno, současná pandemie v nahotě odhaluje to, jak mají lidi v hlavě nasráno, všude se řeší; roušky, respirátory, očkování, testování, zákazy podnikání atd.

Vláda si najednou hraje na kouzelníka, co má kouzelnou hůlku, se kterou dokáže zázraky! Politika nikde na světě nepochopila to, že lidí je na světě jako sraček a že pokud pandemie přelidnění eliminuje, tak nemá smysl to politicky řešit, tak jako vláda neřeší počasí, které si dělá pořád všude co chce a žádná totalita nikde neodkázala počasí poručit, i když zde bylo kdysi i mediální heslo, které slibovalo to, že dogmatická totalita počasí poručí, ale ukázalo se, že šlo o ubohou socialistickou reklamu.

Proboha přestaňte řešit to co nejde stejně vyřešit a začněte konečně řešit to, co jde snadno a rychle vyřešit, naším největším současným problémem jsou chyby, co dělají nejvíce vysokoškoláci, je třeba začít dávat všem pitomcům to hlavy šifrovací čipy které se postarají o to, aby pitomci nechybovali, je třeba pomocí moderní vědy a techniky eliminovat chyby, jenom tak zde skončí konzumní očistec a bude zde konzumní ráj ve kterém se nelže a nekrade.

Štítky: