Otázky čekající marně na odpověď


Každý člověk po celý život hledá odpovědi na otázky, jsou jednoduché otázky, na které se rychle najde správná odpověď, a jsou složité otázky, na které se obtížně hledá odpověď. Mnohdy musíme jít za specialistou, aby nám on odpověděl na složitou otázku. Mnohdy od specialisty dostaneme správnou odpověď, ale tato odpověď nedokáže vyřešit problém. Specialista není kouzelník, co dokáže zázraky, on dokáže jenom to co je v jeho možnostech a schopnostech.

Díky knihám a internetu je možné najít mnoho odpovědí na mnoho otázek, pořád zde ale zůstává mnoho otázek, na které nejsou odpovědi, jsou to třeba otázky o budoucnosti, je něco po smrti, jak to zde bude vypadat za sto let, atd. klasickou otázkou je být nebo nebýt, je sebevražda správným řešením našich problémů? Sebevražda má smysl u nemocných lidí, které čeká jistě brzo smrt a trpí velikými bolestmi, páchat sebevraždu z lásky nebo ekonomických důvodů je chybou.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu