Každý pitomec dostane do hlavy GVKB čip, který jej odřízne od reality a tím zde skončí osobní vztahy, realita je pro mozek návykovou tvrdou drogou a jak víme, tak tvrdé návykové drogy škodí našemu zdraví a zkracují tak náš život a oslabují naše tělo.

Tak jako na práci se používají stroje tak na duševní práci se použije umělá GVKB inteligence! Tím zde logicky skončí; peníze, vlastnictví, výhody, protekce, korupce, konfidenti, vandalové, lháři, zloději atd. takto zde globálně konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Každý člověk bude neustále od narození do smrti testován na výkon a kvalitu, ten, kdo bude mít špatné bodování skončí v krematoriu, společnost už nebude zaopatřovacím ústavem pro lenochy a hlupáky, mozek dostane místo skutečné reality umělou virtuální realitu, ve které bude spokojený a dobře naladěný.

Civilizační evoluce je o nahrazování přirozeného za umělé, a tak logicky zde bude pro každého umělá realita ve které už nebudou možné osobní vztahy každý bude pro GVKB systém jenom číslem ve statistice. Tím skončí problém s tím, že si zde nuly hráli na veliké číslo pomocí propagandy a cenzury.