Přeskočit na obsah

Originální informace na internetu nenajdete

Z dálky mohou některé informace vytvořit iluzi originality, z blízka zjistíte že jde o kopie. Pokud použijete fotoaparát nebo filmovou kameru tak si myslíte že to co objektiv zaznamenal, že je to originál, omyl je to zase jenom kopie, protože objektiv jenom něco kopíruje je to jenom levná kopírka, stejná jako kopírka, kde se kopírují dokumenty. Je vůbec možné vytvořit nějaké informace které nejsou jenom kopie?

Teoreticky je to možné, ale prakticky to možné není! Originálem je zde to, co nejde kopírovat, jakmile jde něco kopírovat tak je to jenom kopie, zlato je originál, protože zlato nejde kopírovat, pokud bychom někdy v budoucnosti dokázali zlato kopírovat, tak by zlato už nebylo originálem. To že zde existují zákony, které se snaží trestat ty co porušují autorské právo, to je jenom ukázka toho, že jsou lidi pitomci, co věří na pitomosti!

Podívejme se na to, jak se vše živé rozmnožuje mnoha způsoby, jde zde o genetické kopírování, a nikdo to nepovažuje za porušení autorského přírodního zákona! Neustále je zde snaha o to zabránit kopírování informací nebo programů mnoha způsoby, příčinou je naše parazitování, parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat, proč něco pracně vytvářet, když to mohu ukrást, zloděj honí zloděje o tom naše konzumní společnost mnoho tisíciletí všude je!

Všechny knihy, co byli lidmi za mnoho století napsané to jsou jenom kopie s nulovou hodnotou, nejsou to originály, tvůrci; knih, časopisů, novin, blogů na internetu, fotografií, videa, filmů, obrazů, zpravodajství, zákonů, pravidel, norem, morálky atd. to jsou jenom genetické kopírky! Nikdo z lidí neumí vytvořit z ničeho zlato, o tom to je! Nevěřte tomu, že svatá bible je originál, vědci doložili to, že je to jenom kopie s nulovou hodnotou. Jelikož to, co zde píšu je možné snadno zkopírovat, tak logicky je to jenom kopie, která se snaží vytvořit iluzi toho, že je to originál. 

Štítky: