Organizace se neřídí moudrostí tolik jako jednotlivci

Jak se psychicky probudit a být tím čím opravdu jsem? Není to jednoduché a snadné, připomíná mi to problém, který nedokážeme vyřešit bez odborné podpory. Život je o podpoře, kterou si poskytujeme, a tak svoje problémy dokážeme vyřešit, jde zde o to, jak kvalitní je tato podpora pro lidi mnoho tisíciletí, tam kde není kvalitní podpora tam je nekvalitní společnost.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom to bylo a bude, jak si to uděláme takové to i máme. Problém s lidmi nevyřeší rozhodně vězení ani blázinec, je třeba začít otroky nahrazovat za stroje a programy. Je to jako s Windows 11 který nejde nainstalovat na staré počítače a stejně tak nejde vytvořit optimální digitální globální společnost ve které bohužel vládnou pokrytecké oblečené opice, co si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

Organizace se neřídí moudrostí tolik jako jednotlivci. Kolik utrpení přináší lidem tahle skutečnost, kolik zbytečných problémů všeho druhu, který vše naplňuje depresí! A přece to, co je opravdu cenné, může vzniknout jenom ze spolupráce mnoha cizích lidí. Proto každému, kdo má rád cizí lidi je radostí největší, když povstane něco dokonalého, co vzniklo za velkých obětí a čeho jediným cílem je přispívat k podpoře evoluce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Windows 11 se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..