Optimismus nám pomáhá překonat deprese

Dosud zde nejsou žádné vědecké důkazy o tom, co nás čeká po smrti, pesimisté si myslí že smrtí vše končí a optimisté si zase myslí že po smrti je; převtělení, ráj, peklo atd. je zde i malá skupina která si myslí že v našich dětech a našem díle pokračuje naše existence i po naší smrti.

Programátoři smrt vnímají jako nahrazení starého operačního systému za nový operační systém v novém počítači, každý tak má svojí subjektivní pravdu a nikdo nezná objektivní pravdu. Se smrtí souvisí logicky i otázka má život smysl, když je ukončen jistě smrtí, hromadíme pracně hodnoty a smrt nás o vše bezcitně připraví.

Bohatí by chtěli být nesmrtelní a ubožáci páchají sebevraždu, taky zde existují války, ve kterých se vraždíme už mnoho tisíciletí, protože jsme pokrytečtí egoisti. Optimismus nám pomáhá překonat deprese, ale nevydrží nám dlouho.

Jsme všichni loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak má každá loutka svůj osud ukončený jistou smrtí, moderní doba nám přinesla antikoncepci a potraty, protože lidí je už na světě jako sraček a ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *