Přeskočit na obsah

Optimální vyhledávání na internetu

Nejvíce uživatelů internetu používá klasický notebook s operačním systémem Windows, notebook s Windows se stal konzumním spotřebním zbožím, jakým je třeba lednička nebo pračka. Pro hledání informací se používá internetový prohlížeč a internetový vyhledávač, každý prohlížeč a každý vyhledávač pracuje jinak, a tak se výsledky vyhledávání často liší.

Dále zde jsou společnosti a organizace které používají různé prohlížeče a vyhledávače, mnohdy je zde tak snaha o propagandu a cenzuru, protože existujeme pořád ve pokryteckém světě, kde není běžná všude pravda a láska.

Vše je o tom pro co se konzument rozhodne, zákazník je pánem, který panuje vyhledávání na internetu, protože vše je na internetu obchod, ve kterém jsou jenom zákazníci a obchodníci, často je zde proto snaha o propagandu a cenzuru, aby z toho měli obchodníci veliké zisky.

S příchodem chytrých telefonů začal konkurenční boj o to, kdo zajistí pro telefony vyhledávání na internetu. Stránky a blogy se začali optimalizovat pro telefony, protože většina návštěv se začala realizovat přes telefony, ten, kdo se nepřizpůsobil optimálně ten na internetu většinou i zkrachoval. 

Štítky: