Optimální virtuální království na internetu zadarmo

Proč platit za služby, když je možné je mít zadarmo, na internetu je k dispozici; Blogger, Facebook, YouTube, to je svatá trojice která vám může zajistit to, že bude internet vaším sluhou. Internet je prvním systémem, kde je v mnohém emancipace, a bylo by velikou škodou toho nevyužít, ideální je si pořídit doménu na kvalitním hostingu jako je třeba Forpsi, vizitka kde máte vlastní doménu je ukázkou toho, že nejste na internetu ubožák. 
 
Jenže bez sociálních sítí, nebude mít vaše doména velikou návštěvnost, pochopit to jak fungují sociální sítě není rozhodně snadné, chce to dlouhou praxi, teorie je vám k ničemu. Z díla poznáme tvůrce o tom je vaše virtuální království, máme jenom to o co se staráme protože je nám to blízké.
 
Je to celé o tom čemu dáte protekci, nejde dobře sloužit mnohému, jde o to mít co nejméně pánů, kterým budeme sloužit, není zde ten, co by se zavděčil všem, jenže čemu dát protekci? Nikdo nemá k dispozici informace, na které se lze na 100% spolehnout, musíme se spokojit s informacemi, které máme právě k dispozici to má za následek že často chybujeme, a ze svých chyb se poučujeme. 
 
V principech je si mnohé podobné, život je hra podle pravidel, která by měla určit situace, bohužel často pravidla neurčuje situace a následkem jsou naše chyby. Jde o neustálý konflikt mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, ti co jsou dole nesmí kritizovat ty, co jsou nahoře a ti co jsou nahoře smí kritizovat ty, co jsou dole. 
 
Podívejme se na to, že je zde bída a blbá nálada, kdo za to může? Může za to protekcionismus, podívejme se na zaostalé společnosti kde je veliká bída, vždy zde jistě najdeme silný protekcionizmus, problém s; vandaly, narkomany, extrémisty, rasisty, fanatiky, kariéristy, atd. je problémem který vychází z protekcionismu, vše začíná výchovou dětí od narození do 21 let, lidi dneska vyrůstají jako stromy v lese, z nuly nikdo už číslo neudělá!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu