Optimální učení

S učením mají lidé problém mnoho tisíciletí je to, proto že nejsme evolučně vytvoření k tomu abychom se něco snadno a rychle naučili. Je zde mnoho podvodníků, co nabízejí zázračné metody, pomocí kterých se něco složitého rychle naučíte, jenže tyto metody nefungují v praxi.

Řešení vidím v tom, že každý dostane do hlavy GVKB čip, který odpojí pitomý mozek od reality, a tak bude naše tělo řídit globální umělá inteligence a tím se už nebudeme muset něco dlouho učit, tím zde evolučně skončí; politika, náboženství, reklama, školství atd.

Bude to veliký krok do digitální budoucnosti pro celé lidstvo, lidi už nebudou muset myslet, a tak nebudou ani chybovat. Na vše máme stroje a programy, je logické to že se budeme muset přizpůsobit nové době tím, že každý bude mít v hlavě čip, díky kterému už nebude muset žít jako ubožák s nulovou hodnotou. 

Zaměstnavatelé budou spokojení se zaměstnanci, co mají v hlavě GVKB čip, protože s takovým zaměstnancem nebudou mít žádné problémy, skončí všechny dogmatické totality, které zacházeli s lidmi jako s otroky, takto všude zvítězí pravda a láska na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.