Optimální smysl života je v seberealizaci

Byli jsme evolucí vytvoření a nastavení k tomu abychom se seberealizovali, a tak měl náš život smysl, jenže něco se pokazilo a nám se nepodařilo dosáhnout seberealizace. Co se v našem osudu pokazilo, to je zásadní lidská otázka, na kterou je třeba správně odpovědět! Pokazilo se to, že nemáme kořeny, ze kterých bychom čerpali to, co potřebujeme, a tak jsme se nedokázali seberealizovat.

Těmi kořeny je pravda získaná z praxe, nahradili jsme praxi za teorie a tím jsme ztratili svoje existenční kořeny které nám umožňují seberealizaci, podívejte se na; mikroorganismy, hmyz, zvířata, rostliny atd. zde není místo pro teorie, protože je zde jenom praxe, která je pravdivá. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že nám vládnou jenom svatí teoretici a následkem je peklo plné čertů co myslí na samé čertoviny.

Pokud pitomci mají děti je logické to, že jejich děti budou pitomé, je to začarovaný evoluční kruh, jak vlastně evolučně došlo k tomu, že pitomci mají pitomé děti? Vše začalo tím, že se pomocí slov můžeme domluvit, dneska se lze domluvit i pomocí zapsaných informací a videa, každý má tak připravený naprogramovaný ubohý osud, který nedokáže změnit.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *