Rubriky
Ego

Optimální seberealizace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Konzumní kultura nechce, aby se každý seberealizoval a tak byl bez depresí, právo na seberealizaci mají jenom ti co jsou nahoře, a ten kdo je dole, nemá právo na seberealizaci. Pořád platí to, že každý člověk zde má svůj osud, který nejde změnit, mnozí sice říkají že pokud má člověk štěstí, tak může svůj osud změnit a tak se seberealizovat, problémem je to, že štěstí zde mají jenom ti, co jsou nahoře a je vzácnou výjimkou, že štěstí má ten kdo je dole.

Dalším problémem je závist k těm co mají zde štěstí a snaha tyto lidi okrást o jejich štěstí, války v nahotě odhalují to, že lidi jsou jenom nuly s nulovou hodnotou a miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika, pokud ale umře stářím celebrita, tak je to najednou tragédie.

Jsou specializace ve kterých není možná seberealizace a pokud se chce člověk seberealizovat tak si musí najít takovou specializaci kde je to možné, zde se setká s velikou konkurencí a brzo zjistí že uspět v této veliké konkurenci je nad jeho možnosti; časové, ekonomické, psychické, tělesné, atd. často se zde setkáváme s protekcí.

Častým problémem je to, že po dlouhé době konečně dosáhneme seberealizace, ale to netrvá dlouho, a je zde nás zase nula s nulovou hodnotou, statistika zjistila že lidi co jsou zlí, snadněji dosahují úspěchu, protože zle jednají se svými konkurenty. Následkem je zlá elita plná lidí co lžou a kradou profesionálně, ve vězení jsou ti co neuměli lhát a krást profesionálně, seberealizace je tedy o tom nebýt amatérem, ale být ve správné specializaci profesionálem a tak mít bohatství a moc.