Přeskočit na obsah

Optimální sebekontrola eliminuje vaše chyby

Tento svět je o změnách, jak si to uděláš, takové to máš, optimální změny eliminují chyby, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a tak dosáhnout dokonalosti není maličkost. Podívejme se do hlavy pitomcům a najdeme zde špínu a nepořádek, to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je univerzálnost, pokud se psychická energie optimálně nekoncertuje tak amatérsky chybujeme, nemůžete dobře sloužit mnohému dobře, lze sloužit jenom jedinému, kde je zakopaný pes že většina pitomců na světě slouží mnohému a neslouží jedinému, čemu mají správně pitomci sloužit?

Problém je v psychickém otroctví, zvířata a rostliny jsou svobodné, a tak slouží jedinému co je pro ně optimální, dobrota k tomu, co nás násilně psychicky zotročuje, z nás udělala psychické ubožáky. Čin pitomcům dobře a oni z tebe pitomce udělají, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, sekty, reklama, podnikání, umění, školství, rodina, pohádky, psychika atd. vše je o tom, že úspěch je možný díky tomu, že je ten druhý neúspěšný, moc je postavená na bezmoci a bohatství je zde díky bídě.

Rozděluji pitomce na úspěšné a neúspěšné parazity, parazitů je zde nadbytek a možností k parazitování je nedostatek, proto zde jsou kariéristické závody mezi starými parazity o místa ředitelů a prezidentů, dobrota je přeci žebrota. Není zde demokratický kapitalismus, je zde mnoho tisíc let pokrytecký egoismus, kolem pokryteckého ega se zde vše točí, veliké ego je jako malý trpaslík na velikém podstavci.

Tím velikým podstavcem pro psychické trpaslíky, je egoistické pokrytectví. Nebude to už trvat evolučně dlouho a začne globální nahrazování pitomců za autonomní roboty a umělou inteligenci, už zde nebude možné egoistické pokrytectví, skončí problém s degenerací a přelidněním, pitomci budou žít jenom v rezervacích, každý se bude starat jenom o sebe, protože jinak by zemřel hlady. 

Štítky: